+48 22

622 19 56

Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu rozwiązań informatycznych opartych na technologii Microsoft .Net. Doradzamy naszym Klientom w zakresie usprawnienia ich działalności lub zwiększenia efektywności wybranych obszarów biznesu poprzez wykorzystanie aplikacji internetowych (systemy wykorzystujące przeglądarkę internetową). Projektujemy aplikacje na zamówienie, ukierunkowując się na określone procesy biznesowe, tak aby stały się one bardziej wydajne i tańsze w prowadzeniu. Tworzymy rozwiązania, które pozwalają w czasie rzeczywistym kontrolować zachodzące w firmie procesy biznesowe oraz wykorzystują istniejące w organizacji relacje.

Naszym kapitałem jest zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania i wdrażania systemów na zamówienie – od fazy analiz biznesowych, poprzez produkcję oprogramowania, aż po wdrożenie i dalszy rozwój aplikacji. Zespół tworzący Veloce Software miał okazję pracować dla dużych przedsiębiorstw z wielu sektorów gospodarki, m.in.: ubezpieczeniowego, finansowo-bankowego, prywatnej służby zdrowia, IT, FMCG, brokerów reklamy.

Najważniejsze autorskie rozwiązania standaryzowane Veloce Software to produkty Veloce Portal i Veloce CMS.

Veloce Portal to gotowa platforma (framework), która pozwala nam w sposób efektywny kosztowo budować i rozwijać zaawansowane pod względem funkcjonalności intranety i ekstranety. System ten pozwala realizować koncepcję łączenia w ramach jednego portalu korporacyjnego aplikacji (application integration), użytkowników (users integration) i procesów biznesowych, w których uczestniczą (business process integration).

Veloce CMS to łatwy w obsłudze systemem do zarządzania zasobami informacyjnymi w ramach serwisów internetowych oraz portali.