Wyzwanie

Medicover Polska jest częścią Grupy Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi opieki zdrowotnej i usługi diagnostyczne działającej od 1995r.

Firma obecna jest we wszystkich regionach Polski. Na koniec 2016 roku posiadała 31 centrów medycznych oraz 1800 placówek współpracujących i partnerskich. Do końca 2016 roku firma miała pod opieką 647 tys. pacjentów. Od 2009 roku firma posiada również własny wielospecjalistyczny Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie.

Medicover zatrudnia kilkanaście tysięcy pracowników kontraktowych w całym kraju. Spółka, bardzo prężnie się rozwija, co skutkuje dużą dynamiką zmian. Tak rozbudowana i rozproszona terytorialnie firma wymaga stosowania narzędzi, które skutecznie wspierają obsługę procesów kontraktowania i rozliczania pacjentów.

Background

Rozwiązanie

Veloce wdrożyło w Medicover zintegrowany system kadrowo - rozliczeniowy współpracowników. Zaprojektowany system pozwala na zarządzanie procesem kontraktowania i zmian w kontraktach współpracowników klienta.

System został zintegrowany z systemem grafikowym klienta i przetwarza dane dotyczące usług dostarczanych przez współpracowników.

Współpracownicy mogą wystawiać eFaktury bezpośrednio w systemie. Całość została zintegrowana z systemami HR i FK klienta.

 

Główne korzyści dla klienta

  • Automatyzacja procesu kontraktowania
  • Dostęp do rozliczeń na bieżąco
  • Prostota rozliczania
  • Wdrożenie eFaktury
  • Wielospółkowość
  • Możliwość konfiguracji procesów akceptacji
  • Kontrola zakresu dostarczanych usług
 

Plany na przyszłość

Medicover planuje dalszą rozbudowę systemu i powiększenie działania w pozostałych spółkach grupy kapitałowej.

 

Wykorzystane technologie

V.framework

V.Framework_

Microsoft .NET

Microsoft .NET

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 

Michał Gajewski

Business analyst - Veloce Software

(22) 622 19 56