Regularnie i łatwo aktualizuj i dodawaj angażujące treści - pokaż się użytkownikom z najlepszej strony.
Regularnie i łatwo aktualizuj i dodawaj angażujące treści - pokaż się użytkownikom z najlepszej strony.
 • Zbudować system do formowania zaawansowanych stron internetowych o najwyższym standardzie, przyjazny użytkownikowi, efektywny, z opcją łatwego zarządzanie treścią.
 • Stworzyć platformę z funkcjami: e-learningową oraz ułatwiającą przelewy między rachunkami mForex.
 • Dostosować nowe produkty do ekosystemu mBanku. Stworzyć skalowalne i responsywne komponenty, które pozwolą na elastyczne zarządzanie systemem.
 • Doświadczenie & rozwój
  Zapewnimy Ci udział w różnorodnych projektach dla renomowanych marek z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych, a także możliwość zmiany projektu. Otrzymasz dofinansowanie do szkoleń i kursów oraz merytoryczne wsparcie ze strony zespołu.
 • Praca & integracja
  Znajdziesz u nas przyjazną i partnerską atmosferę pracy. Będziesz mogła/mógł brać udział w spotkaniach integracyjnych, wspólnych przerwach na kawę i owoce, czy w wyjściach w mniejszym lub większym gronie.
 • Work & life balance
  Zapewnimy Ci stabilność zatrudnienia w wybranej przez Ciebie formie. Masz możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej. Swobodnie podchodzimy do tematu miejsca pracy i dress code’u.
Planowanie

Zbieramy informacje, czyli przede wszystkim wsłuchujemy się w Twoje plany. Czego potrzebujesz do rozwoju firmy? Jaka jest skala planowanych przez Ciebie zmian? Z czego aktualnie korzystasz? Z jakich systemów i technologii?

Poznajemy Twoje biznesowe wyzwania, aby trafnie dobrać usługi, zespół i działać skutecznie.

Tomasz Wojtasiak
Twórca Veloce. Wszystko, co dotyczy klientów, programowania i Veloce jest w kręgu jego zainteresowań. Zawsze ma coś do zrobienia, a jeśli akurat nie zajmuje się sprawami firmowymi, to biega lub jeździ na rowerze, zajmuje się ogrodem... lub gra na pianinie.
Tomasz Wojtasiak
CEO
Filip Grajek
Tworzy backend w technologii .NET. Jest specjalistą od nietypowych i rozbudowanych zadań. Chętnie spędza czas na powietrzu fotografując naturę.
Filip Grajek
.NET Developer
Mateusz Bartkowiak
Zajmuje się analizą, tworzeniem oraz rozwijaniem aplikacji, które powstają na platformie .NET. Wolny czas poświęca na rozwój i doskonalenie umiejętności programistycznych oraz sport. Lubi jeździć na nartach, łyżwach, rolkach, rowerze i od czasu do czasu zmęczyć się w siłowni.
Mateusz Bartkowiak
Junior .NET Developer
Mateusz Czarniecki
Programuje w technologii .NET. Na co dzień pracuje nad zadaniami w ASP.NET Core MVC oraz ASP.NET Core Rest API, a jeśli trzeba – w SQL-u też. Po pracy rekreacyjnie jeździ na rowerze, gra w koszykówkę lub piłkę nożną. Jest fanem futbolu – chętnie oglada mecze Champions League i Premier League albo gra w Fantasy Premier League – oraz pasjonatem skoków narciarskich.
Mateusz Czarniecki
Junior .NET Developer
Jan Górka
Programuje w technologii C# (.NET), projektuje i programuje bazy danych MSSQL. Odpowiada za integrację tworzonego oprogramowania z systemami zewnętrznymi i przygotowanie dokumentacji analitycznej. Wspiera użytkowników po wdrożeniu i opiekuje się aplikacjami, które wychodzą spod rąk członków zespołu Veloce.
Jan Górka
Senior .NET Developer
Marcin Tusiński
Tworzy backend w technologii .NET. Pracuje nad projektami opartymi o technologię ASP.NET, .Net Core, .Net Framework, SQL, VUE.js. Wspiera rozwój aplikacji i programuje, ale nie tylko - odpowiada także za organizację pracy zespółu projektowego i kontakt z klientem. W wolnym czasie gra w tenisa lub piłkę nożną albo ogląda mecze. Lubi gotować.
Marcin Tusiński
.NET Developer
Marcin Cichocki
Tworzy backend w technologii .NET/C#. Odpowiada za projekty Oney, Medicover Reach oraz Medicover Mentoring. Interesuje się nowymi technologiami, technologią SmartHome oraz grami planszowymi, w które często grywa ze znajomymi – i są to bardziej rozbudowane gry niż Monopoly ;) Gra w siatkówkę albo czyta – powieści sensacyjne lub fantastykę.
Marcin Cichocki
Junior .NET Developer
Michał Martyniuk
Tworzy backend w technologii .NET i SQL. Zajmuje się rozwijaniem aplikacji webowych w architekturze monolitycznej oraz mikroserwisowej. Interesuje się nowymi technologiami. Uważa, że to ważne, aby być na bieżąco, dlatego w wolnych chwilach szlifuje swoje umiejętności w wielu aspektach branży IT. Wyzwania napędzają go do działania. Jego hobby to sport. Przed pracą biega – dla lepszej koncentracji, natomiast po pracy największą przyjemność sprawia mu trening siłowy, który pozwala oderwać się od codziennej rutyny.
Michał Martyniuk
.NET Developer
Michał Gajewski
Przygotowuje analizy biznesowe projektów. Zarządza projektami w metodologii agile. Wspiera klientów w doprecyzowaniu tego, czego potrzebują oraz pomaga im znaleźć optymalne rozwiązania. Dodatkowo projektuje bazy danych i tworzy zapytania SQL.
Michał Gajewski
Senior Business Analyst
Michał Janiak
Opracowuje rozwiązania UI/UX w aplikacjach internetowych. Pracuje też w technologiach Vue.js, jQuery oraz przy bibliotekach bazujących na tych frameworkach. Hobbystycznie rozwija swoje umiejętności zarówno w środowisku backendowym (PHP), jak i w innych technologiach frontendowych (React).
Michał Janiak
Junior Frontend Developer
Veloce front-end
Frontendowiec, który jest odpowiedzialny za warstwę wizualną aplikacji (Vue.js, CSS, jQuery, HTML). Poza tym odpowiada też za kontakt z klientem. Gdy nie programuje, rozwija swoje umiejętności w Express.js oraz Node.js lub poświęca czas – kalistenice.
Szymon Orzelski
Frontend Developer
Tomasz Kondraciuk
Tworzy aplikacje sieciowe oparte o platformę ASP .NET i ASP .NET MVC. Lubi niestandardowe projekty i dopracowany, najwyższej jakości kod – i taki właśnie pisze. Poza programowaniem interesuje się grami planszowymi i gotowaniem.
Tomasz Kondraciuk
Junior .NET Developer
Adam Solon
Wspiera i dodaje nowe funkcjonalności w projekcie .NET Framework MVC. Tworzy i rozwija mikroserwisy pisane w najnowszych technologiach: .NET Core 3.1, .NET 6. Odpoczynek od pracy dają mu gry komputerowe i planszowe oraz dobre filmy.
Adam Solon
Junior .NET Developer
Bartosz Zaborowski
Pracuje na backendzie z użyciem C# i SQL oraz na frontendzie z użyciem Typescript i Vue. Po pracy gra na gitarze elektrycznej lub hobbystycznie programuje.
Bartosz Zaborowski
.NET Developer
Jakub Siwak
Dba o rozwój aplikacji klientów od strony backendu oraz jakość oprogramowania dostarczanego bezpośrednio do klienta. Wolne chwile spędza na motocyklu oraz na podróżach małych i dużych.
Jakub Siwak
Senior .NET Developer
Michał Bratasz
Programuję głównie w językach SQL i C#, technologiach ASP .NET MVC oraz .NET. W Veloce zajmuję się rozwojem aplikacji po stronie backend’u, szczególnie baz danych: projektowanie, programowanie, optymalizacja. Także sporadycznie po stronie frontend’u.
Michał Bratasz
.NET Developer
Elżbieta Sawicka
Programuje w C# i technologii .NET. Uwielbia muzykę i całkiem nieźle śpiewa. Przyjemność sprawia jej też nagrywanie i montaż filmów – ciągle i z wielką chęcią szkoli się w tym zakresie. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach.
Elżbieta Sawicka
Junior .NET Developer
Karolina Kwaśny
Programuje w C# i technologii .NET. Obecnie odpoczywa od kodowania na urlopie macierzyńskim, zgłębiając tajniki świata małego dziecka.
Karolina Kwaśny
.NET Developer
Agnieszka Wojtasiak
Dba „ludzką" stronę w technologicznym świecie :) Toszczy się o integrację i utrzymanie zaangażowania pracowników, którzy kodują wnętrza w wielu firmach. Nie zgłębia języków programowania, za to chętnie uczy się języków obcych. Poznała już pięć, w tym najlepiej zna i najbliższe są jej – niemiecki i angielski. Prywatnie jest molem książkowym. Uwielbia zapach zadrukowanego papieru, podobnie jak literaturę Nordic noir. Kocha słońce i morze. Lubi gotować, a inspiracji kulinarnych szuka... w książkach.
Agnieszka Wojtasiak
General Member Board
error
error
error
error
error
Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie dalszej korespondencji.
error
wyślij
error
Tomasz Wojtasiak
Tomasz Wojtasiak
Prezes zarządu
Front-end devloper
Szymon Orzelski
Front-end developer