Dołącz do
naszego zespołu_
_i nadaj tempa swojej karierze!
Veloce Software
Zespół Veloce
Veloce Software
U nas nie ma
zasobów.

Są programiści i programistki, znawczynie i znawcy developmentu, testowania, backendu i frontendu. Są ludzie, którzy tworzą otwarty, przyjazny i wspierający się team. Nie ma mikrozarządzania, nie ma sztampy i sztywnego dress codu. Nie ma nudy. Jest praca agile i scrum. Jest programowanie z pasją.

Veloce SoftwareVeloce SoftwareVeloce Software
Praca w Veloce to_
_dobre miejsce do rozwoju osobistego i zawodowego. Wiemy, że istnieje życie „po pracy”, rodzina, przyjaciele, hobby i dajemy Ci na to przestrzeń. Liczymy się z Twoim zdaniem o projekcie. Pracujemy procesowo, ale to nie znaczy, że schematycznie. Możesz być fullstack, a możesz skupiać się na wybranych technologiach lub specjalizować się w określonych dziedzinach biznesowych. U nas masz realną szansę rozwoju.
Oferujemy Ci_
  • Doświadczenie & rozwój
    Zapewnimy Ci udział w różnorodnych projektach dla renomowanych marek z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych, a także możliwość zmiany projektu. Otrzymasz dofinansowanie do szkoleń i kursów oraz merytoryczne wsparcie ze strony zespołu.
  • Praca & integracja
    Znajdziesz u nas przyjazną i partnerską atmosferę pracy. Będziesz mogła/mógł brać udział w spotkaniach integracyjnych, wspólnych przerwach na kawę i owoce, czy w wyjściach w mniejszym lub większym gronie.
  • Work & life balance
    Zapewnimy Ci stabilność zatrudnienia w wybranej przez Ciebie formie. Masz możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej. Swobodnie podchodzimy do tematu miejsca pracy i dress code’u.

 

 

 

Branże, dla których
pracujemy_

Mamy doświadczenie we współpracy z korporacjami i startupami. Tworzyliśmy core system dla firm z różnych sektorów. Wiodące wśród nich to:

Turystyka
Fintech
Opieka zdrowotna
Ubezpieczenia
Marketing
 
Technologie,
których używamy_
Frontend
Vue.js
Vue.js
Node
Node.js
JavaScript
JavaScript
TypeScript
TypeScript
jQuery
jQuery
jQueryUI
jQueryUI
HTML
HTML
CSS
CSS
Bootstrap
Bootstrap
Webpack
Webpack
Backend
.NET
.NET
.NET Core
.NET Core
MSSQL
MSSQL
MongoDB
MongoDB
Rest API
Rest API
WCF
WCF
 
Aktualnie szukamy_
oferta pracy
Junior .Net Developer
ZdalnieB2BUoP
Słowa naszych klientów_