Wspieramy firmy,
z którymi pracujemy_
W Veloce sprawiamy, że technologia robi za Ciebie powtarzalne zadania, a Ty możesz skupiać się na rozwoju biznesu. Dajemy Ci takie systemy informatyczne i aplikacje internetowe, z którymi szybciej osiągasz przewagę rynkową.
Veloce Software
Zespół Veloce
Veloce Software
Veloce clutch review
Jesteśmy Twoim zespołem specjalistów
W Veloce koncentrujemy się na tym, aby oprogramowanie, które od nas otrzymujesz, służyło Ci dobrze i długo. Dopasowujemy je, utrzymujemy i aktualizujemy. Nasz software house jest Twoim zespołem.
17+

lat tworzenia produktów IT

150+

zrealizowanych projektów

25+

doświadczonych deweloperów

99,9%

zadowolonych klientów

mBank Tui Medicover Centrum Medyczne Damiana
Ponad połowa

zaprojektowanych usług IT to projekty kluczowe dla naszych klientów

 
To jest dla nas ważne_
Veloce strzałka Technologiczność Veloce strzałka

Nasze oprogramowanie jest oparte na najaktualniejszych wersjach współczesnych technologii. Jeśli korzystasz ze starszych rozwiązań – zrefaktorujemy je i dobierzemy technologię właściwą do tego, czego potrzebujesz.

Veloce strzałka Veloce strzałka

Odpowiadamy za projekty, które zrealizowaliśmy. Czy to na etapie tworzenia, czy wdrożenia systemu – ściśle z Tobą współpracujemy. Na bieżąco reagujemy na pojawiające się problemy w oprogramowaniu.

Veloce strzałka Doświadczenie Veloce strzałka

Działamy blisko 20 lat, mamy ponad 150 zrealizowanych projektów, a doświadczenie członka zespołu projektowego wynosi średnio 5 lat. To wpływa na realizację projektów, a przede wszystkim na to, że otrzymujesz oprogramowanie, które pomaga Ci realizować własne cele.

Veloce strzałka Niezawodność Veloce strzałka

To określenie, które najlepiej opisuje nasz rzetelny zespół, który dopina projekty, zapewnia opiekę serwisową i wspiera klientów w rozwoju oprogramowania na każdym etapie.

Veloce strzałka Pracowitość Veloce strzałka

Nie tylko tworzymy oprogramowanie, ale także wytrwale i konsekwentnie dbamy, aby było sprawne i niezawodne. Błąd w procesie? Nie spoczniemy, dopóki nie zniknie. Twoje zadowolenie z wdrożonego systemu lub aplikacji internetowej jest dla nas bardzo ważne.

Veloce strzałka Zwinność Veloce strzałka

Pracujemy w zwinny sposób, co przekłada się na wysoką efektywność całego zespołu. Zwinność to także filozofia działania naszej firmy, która łączy ze sobą elastyczność, transparentność oraz innowacyjność.

Nasz zespół_
Tomasz Wojtasiak
Twórca Veloce. Wszystko, co dotyczy klientów, programowania i Veloce jest w kręgu jego zainteresowań. Zawsze ma coś do zrobienia, a jeśli akurat nie zajmuje się sprawami firmowymi, to biega lub jeździ na rowerze, zajmuje się ogrodem... lub gra na pianinie.
Tomasz Wojtasiak
CEO
Filip Grajek
Tworzy backend w technologii .NET. Jest specjalistą od nietypowych i rozbudowanych zadań. Chętnie spędza czas na powietrzu fotografując naturę.
Filip Grajek
Senior .NET Developer
Mateusz Czarniecki
Programuje w technologii .NET. Na co dzień pracuje nad zadaniami w ASP.NET Core MVC oraz ASP.NET Core Rest API, a jeśli trzeba – w SQL-u też. Po pracy rekreacyjnie jeździ na rowerze, gra w koszykówkę lub piłkę nożną. Jest fanem futbolu – chętnie oglada mecze Champions League i Premier League albo gra w Fantasy Premier League – oraz pasjonatem skoków narciarskich.
Mateusz Czarniecki
Junior .NET Developer
Jan Górka
Programuje w technologii C# (.NET), projektuje i programuje bazy danych MSSQL. Odpowiada za integrację tworzonego oprogramowania z systemami zewnętrznymi i przygotowanie dokumentacji analitycznej. Wspiera użytkowników po wdrożeniu i opiekuje się aplikacjami, które wychodzą spod rąk członków zespołu Veloce.
Jan Górka
Senior .NET Developer
Michał Martyniuk
Tworzy backend w technologii .NET i SQL. Zajmuje się rozwijaniem aplikacji webowych w architekturze monolitycznej oraz mikroserwisowej. Interesuje się nowymi technologiami. Uważa, że to ważne, aby być na bieżąco, dlatego w wolnych chwilach szlifuje swoje umiejętności w wielu aspektach branży IT. Wyzwania napędzają go do działania. Jego hobby to sport. Przed pracą biega – dla lepszej koncentracji, natomiast po pracy największą przyjemność sprawia mu trening siłowy, który pozwala oderwać się od codziennej rutyny.
Michał Martyniuk
Senior .NET Developer
Marcin Tusiński
Tworzy backend w technologii .NET. Pracuje nad projektami opartymi o technologię ASP.NET, .Net Core, .Net Framework, SQL, VUE.js. Wspiera rozwój aplikacji i programuje, ale nie tylko - odpowiada także za organizację pracy zespołu projektowego i kontakt z klientem. W wolnym czasie gra w tenisa lub piłkę nożną albo ogląda mecze. Lubi gotować.
Marcin Tusiński
Senior.NET Developer
Marcin Cichocki
Tworzy backend w technologii .NET/C#. Odpowiada za projekty Oney, Medicover Reach oraz Medicover Mentoring. Interesuje się nowymi technologiami, technologią SmartHome oraz grami planszowymi, w które często grywa ze znajomymi – i są to bardziej rozbudowane gry niż Monopoly ;) Gra w siatkówkę albo czyta – powieści sensacyjne lub fantastykę.
Marcin Cichocki
.NET Developer
Michał Gajewski
Przygotowuje analizy biznesowe projektów. Zarządza projektami w metodologii agile. Wspiera klientów w doprecyzowaniu tego, czego potrzebują oraz pomaga im znaleźć optymalne rozwiązania. Dodatkowo projektuje bazy danych i tworzy zapytania SQL.
Michał Gajewski
Senior Business Analyst
Michał Janiak
Opracowuje rozwiązania UI/UX w aplikacjach internetowych. Pracuje też w technologiach Vue.js, jQuery oraz przy bibliotekach bazujących na tych frameworkach. Hobbystycznie rozwija swoje umiejętności zarówno w środowisku backendowym (PHP), jak i w innych technologiach frontendowych (React).
Michał Janiak
Frontend Developer
Veloce front-end
Frontendowiec, który jest odpowiedzialny za warstwę wizualną aplikacji (Vue.js, CSS, jQuery, HTML). Poza tym odpowiada też za kontakt z klientem. Gdy nie programuje, rozwija swoje umiejętności w Express.js oraz Node.js lub poświęca czas – kalistenice.
Szymon Orzelski
Frontend Developer
Tomasz Kondraciuk
Tworzy aplikacje sieciowe oparte o platformę ASP .NET i ASP .NET MVC. Lubi niestandardowe projekty i dopracowany, najwyższej jakości kod – i taki właśnie pisze. Poza programowaniem interesuje się grami planszowymi i gotowaniem.
Tomasz Kondraciuk
.NET Developer
Bartosz Zaborowski
Pracuje na backendzie z użyciem C# i SQL oraz na frontendzie z użyciem Typescript i Vue. Po pracy gra na gitarze elektrycznej lub hobbystycznie programuje.
Bartosz Zaborowski
.NET Developer
Jakub Siwak
Dba o rozwój aplikacji klientów od strony backendu oraz jakość oprogramowania dostarczanego bezpośrednio do klienta. Wolne chwile spędza na motocyklu oraz na podróżach małych i dużych.
Jakub Siwak
Senior .NET Developer
Agnieszka Wojtasiak
Dba o „ludzką" stronę w technologicznym świecie :) Toszczy się o integrację i utrzymanie zaangażowania pracowników, którzy kodują wnętrza w wielu firmach. Nie zgłębia języków programowania, za to chętnie uczy się języków obcych. Poznała już pięć, w tym najlepiej zna i najbliższe są jej – niemiecki i angielski. Prywatnie jest molem książkowym. Uwielbia zapach zadrukowanego papieru, podobnie jak literaturę Nordic noir. Kocha słońce i morze. Lubi gotować, a inspiracji kulinarnych szuka... w książkach.
Agnieszka Wojtasiak
General Member Board
Damian Piotrowski
Na co dzień programuję w technologii .NET. W Veloce zajmuję się backendem. Pasja do programowania codziennie napędza mnie do zdobywania nowych umiejętności w tej dziedzinie. Wolne chwile uwielbiam spędzać z dala od komputera uprawiając sport, najczęściej bieganie, czytając książki lub gotując
Damian Piotrowski
Junior .NET Developer
Paweł Pietraszko
Programuję w C# i technologii .NET.
Paweł Pietraszko
Junior .NET Developer
Bartosz Bagiński
Tworzy aplikacje w technologii .Net wykorzystując C# oraz SQL. Ciągły rozwój to jego pasja dla tego stale poznaje nowe technologie. Chętnie stawia czoła nowym wyzwaniom, za równo w pracy jak i po pracy. Lubi sport i rywalizację. Wolne weekendy spędza na poszukiwaniu śladów historii z detektorem.
Bartosz Bagiński
Junior .NET Developer
Cezary Pływaczewski
Pracuję w technologii ASP.NET MVC, jednak nie boję się nowych wyzwań. W wolnym czasie hobbystycznie programuje. Lubię także uprawiać sport i grać w gry planszowe.
Cezary Pływaczewski
Junior .NET Developer
Wojciech Legień
Programuje w technologii .NET. Na codzień pracuje przy tworzeniu backendu w ASP.NET Core oraz baz danych w SQL. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas w górach lub żeglować.
Wojciech Legień
Junior .NET Developer
Krzysztof Burzyński
Odpowiedzialny za przygotowywanie rozwiązań UI/UX aplikacji internetowych. Tworzy także ich front, wykorzystując takie technologie jak React czy Vue. Poza programowaniem w wolnym czasie lubi spędzać czas grając w planszówki ze znajomymi, gotując nowe potrawy oraz przy tenisie, zarówno przed odbiornikiem jak i na korcie.
Krzysztof Burzyński
Junior Frontend Developer
Antoni Żelazo
Dobrze odnajduje się w obszarze Big Data. Entuzjastyczny profesjonalista z pasją do tworzenia oprogramowania przy użyciu .NET. Biegle wykorzystuje SQL do efektywnego manipulowania danymi, również w kontekście dużych zbiorów danych. Jeżeli ktoś by go poprosił, by przeniósł tonę kamieni, zdecydowanie użyłby koparki.
Antoni Żelazo
Junior .NET Developer
Dawid Mroczkowski
Dawid to entuzjasta technologii .NET. Po godzinach pracy wciąż poświęca czas na rozwijanie swojej pasji programistycznej. Stale dąży do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Jednak równie mocno dba o swoje ciało i zdrowie. W wolnych chwilach można go spotkać na siłowni, lub basenie. Nie tylko ceni sobie sport w zamkniętych pomieszczeniach, ale także uwielbia jeździć na nartach, gdzie może połączyć przyjemność aktywności fizycznej z wspaniałymi widokami. Jest to osoba nie tylko z pasją do programowania, ale także do zdrowego stylu życia i nieustannego rozwoju osobistego.
Dawid Mroczkowski
Junior .NET Developer
Michał Krzyżanowski
Pracuje na backendzie korzystając z technologii C# i .NET. Pasję do tworzenia oprogramowania łączy z pasją do tworzenia muzyki grając po godzinach na perkusji w zespołach.
Michał Krzyżanowski
Junior .NET Developer
Słowa naszych klientów_